Ücretsiz İndir K.Ofis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

K.Ofis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda K.Ofis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması: E-mail gönderme ….. Belirli bir grup veya kayýta, kişiselleştirilmiş e-mail gönderin… Sesli Mesaj Gönderme….. Sesli mesajınızı mikrofondan veya ahizeden kaydedin. KOfis istediğiniz grup veya kişilere telefon edip mesajınızı aktarsın… Etiket Basımı…… Hazır tanımlı şablonlar ve etiketlerle sadece 1-2 tıklamayla istediğiniz kadar etiketi istediğiniz grup veya kişiler için basın ! Tüm standart Avery ve Canpaş etiketleri hazır tanımlı olarak karşınızda…. Resim Desteği….. Kartlara resim ekleyebilme özelliği… Eski Winofis v.1.5 deki bilgilerinizi de otomatik olarak açabilirsiniz.Modem kartınızı kullanarak sizin için telefon eder, gerekirse meşgul telefonları sürekli arar.Ve daha bir çok özelliklerle..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver