Ücretsiz İndir K.Etiket Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

K.Etiket Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda K.Etiket isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması: 

Tümüyle görsel etiket tasarımı, WYSIWYG tasarım…OLE2 Container/Server desteği ile her türlü grafik veya resmi etiket üzerine koyabilme.. EAN13, EAN8, UPC, CODE39,CODE2OF5, CODE2OF5I, CODABAR, CODE128 gibi uluslararası barkod standartlarından kullanmak istediğiniz barkod türünü dilediğiniz boyutlarda ve konumda etiketinize ekleyebilme.. Gerekirse , barkod verilerini dinamik olarak bir dosyadan okutabilme… Numaratör desteği ile seri numarası basabilme.. Basit grafik nesneler ile etiketi daha okunur veya cazip yapabilme.. Ayrıca diğer grafik programlarından Kes/Kopyala yöntemi ile daha karmaşık grafik öğeleri ekleyebilme.. Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme..Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme.. Her renk yoğunluğundaki resimleri etikete ekleyebilme… Hızlı erişim çubuğu üzerindeki ikonlar ile sık kullanılan işlemlere tek tıklamayla ulaşabilme….Sisteminizde yüklü bulunan her türlü font ile istenen boyda ve biçimde yazı yazabilme… Gerekirse bu yazıyı ticari paket programınızdan aktardığınız dosyadan dinamik olarak okutabilme… Baskı önizleme ile etiketlerinizin seçtiğiniz yazıcı ve sayfa ayarları ile nasıl çıkacağını önceden görebilme imkanı…..Daha kolay etiket tasarımı için etiket büyültme/küçültme imkanı..Birden fazla etiketi aynı anda görsel olarak tasarlayabilme..Ve daha bir çok özelliklerle..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver