Ücretsiz İndir Juiced Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Juiced Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Juiced Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çaylak olarak başladığınız sokak yarışı dünyasında belki ilk başta kendi isminize olmayan tekerlekler ile yarışacaksınız. Fakat hedefiniz kendi ekibinizi oluşturmak ve Angel City‘nin düzlüklerinde ve zorlu virajlarında sokak yarışı denildiğinde akla gelen ilk isim olup sokakları yönetmek.

Modifiye ve sürüş yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bu oyun yıllardır vazgeçilmezi olduğumuz Need For Speed oyunlarına bir alternatif olarak karşımızda. Yarış kazanarak para ve saygı kazandığınız sokaklarda kendi arabalarınızı oluşturarak ekibinizle diğer ekipleri geride bırakıp ekip liderlerini zorlu yollarda geçmek sürükleyici ve sürat dolu bir macera yaratıyor.

Juiced sizlere araba kullanma konusundaki becerinizi test etmenize, modifiye konusundaki hayalgücünüzü ortaya koymanıza fırsat tanıyor. Online olarak teke tek yarış deneyimleri arasında en iyilerden biri olarak gösterilen bu oyun sizi gelecek nesil platformlara taşıyacak.

Juiced demo sürümünde San Ricardo yarış pistine ve gerçek oyundan 3 tane arabaya yer veriyor.

Juiced Demo İçin Yapılan Yorumlar (6)

 • 1
 • 2

Juiced Demo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Araba Oyunları Popülerleri

 1. Need for Speed: World
  Need for Speed: WorldÜcretsiz Online Yarış Oyunu
 2. Need For Speed: Most Wanted
  Need For Speed: Most WantedWindows için Eğlenceli Bir Araba Yarışı
 3. 18 Wheels of Steel: Haulin
 4. BMW M3 Challenge
  BMW M3 ChallengeÜcretsiz Araba Yarışı
 5. Live for Speed: S2
  Live for Speed: S2Live for Speed: S2
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});