Ücretsiz İndir Juiced Demo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Juiced Demo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Juiced Demo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Juiced

Çaylak olarak başladığınız sokak yarışı dünyasında belki ilk başta kendi isminize olmayan tekerlekler ile yarışacaksınız. Fakat hedefiniz kendi ekibinizi oluşturmak ve Angel City‘nin düzlüklerinde ve zorlu virajlarında sokak yarışı denildiğinde akla gelen ilk isim olup sokakları yönetmek.

Modifiye ve sürüş yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bu oyun yıllardır vazgeçilmezi olduğumuz Need For Speed oyunlarına bir alternatif olarak karşımızda. Yarış kazanarak para ve saygı kazandığınız sokaklarda kendi arabalarınızı oluşturarak ekibinizle diğer ekipleri geride bırakıp ekip liderlerini zorlu yollarda geçmek sürükleyici ve sürat dolu bir macera yaratıyor.

Juiced sizlere araba kullanma konusundaki becerinizi test etmenize, modifiye konusundaki hayalgücünüzü ortaya koymanıza fırsat tanıyor. Online olarak teke tek yarış deneyimleri arasında en iyilerden biri olarak gösterilen bu oyun sizi gelecek nesil platformlara taşıyacak.Juiced demo sürümünde San Ricardo yarış pistine ve gerçek oyundan 3 tane arabaya yer veriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver