Ücretsiz İndir JMSNBot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

JMSNBot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JMSNBot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici tanıtımıMsn Protokolü üzerinden çalışan, verdiğiniz kelimelere ve bu kelimelere gelecek cevaplara göre çalışan bir bot uygulaması. Kendi botunuzu kendi kelimelerinizi ekleyerek yapabiliyorsunuz. Örneğin bir sözlük veya arkadaşlarınızı çıldırtmaya yarayacak botlar yapabilirsiniz. Ayrıca öğrenme özelliği sayesinde botun konuştuğu kişilerde bota yeni kelimeler öğretebilir. Versiyon yenilikleri: Versiyon 1.0 – Konuşmaları kaydetme özelliği eklendi. – Çevirim içi olana otomatik mesaj atma özelliği eklendi. – Dll kullanma özelliği eklendi. Daha fazla bilgi için “Online Yardım” ı deneyiniz… Ayrıca programla birlikte günlük fal bildiren bir dll dosyasıda geliyor… – Arayüzde değişiklikler yapıldı. – Parola kaydetme seçeneği eklendi.

TAMindir yorumu

+ Üreticinin ekstra dll eklentileriyle güzel özelliklere kavuşabilen bir program. Örneğin yazılan şeyleri doğrudan bir web sayfasına sorgu olarak yollayıp oradan cevap aldırtabiliyorsunuz.
Kullanımlarımızda gözümüze çarpan en büyük eksisi henüz programın yapısı zayıf olduğu için yüklenmelerde hata verebiliyor. Diğer eksisi yapılan konuşma pencerelerinin bir süre sonra kapanmamasından dolayı program göçebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver