Ücretsiz İndir Jet Sender Mail Gönderme Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Jet Sender Mail Gönderme Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Jet Sender Mail Gönderme Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Jet Sender Object Oriented Programming (Nesne Tabanlı Programlama) mimarisine göre hazırlanmıştır. Bu sebepten dolayı diğer mail gönderme programlarına göre çok daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Jet Sender’ı kullanarak dakikalar içerisinde mail dizaynı yapabilir ve hazırladığınız reklam, tanıtım ve bilgilendirme maillerini çok kısa sürede milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

Jet Sender mail gönderimleriniz için tüm kolaylıkları bir arada sunar. Mail gönderme, mail dizayn etme, gruplandırma, 2 farklı yöntemle gönderme özellikleri dışında ayrıca domain adreslerinizin smtp sunucusunu bulmasını sağlayacak, veritabanlarınızı yedekleyecek ve bakımını yapacak, dns sunucunuz hakkında bilgi almanızı sağlayacak birçok aracıda içerisinde barındırır.Jet Sender ile gönderilen gruptaki toplam mail sayısını, gönderilen ve gönderilemeyen mail sayısını görebilir, gönderilemeyen adresleri tek bir tıklamayla gruptan silebilirsiniz.Jet Sender profesyonel bir biçimde log kayıtları tutar. Hangi mailin neden gitmediğinden, gönderme işleminin raporlarına ve sunucu arasındaki iletişim bilgilerine kadar tüm bilgileri sunar.

Uyarı: Programın çalışma veya kurulum esnasında oluşan sorunlar için üretici sayfasında bulunan açıklamadan yararlanabilirsiniz. Açıklamaya gitmek için TIKLAYIN.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver