Ücretsiz İndir Jahshaka Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Jahshaka Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Jahshaka isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Jahshaka açık kaynak kodlu bir gerçek zamanlı video düzenleme ve efekt sistemi. Jahshaka OpenGL gücünün avantajlarından ve OpenLibraries’in kullanıcalara verdiği ileri seviye performanslardan yararlanıyor.

Hayal edin! Gerçek zamanlı efektler uygulayabileceğiniz, esneklik ve hızla düzenleme yapabilceğiniz, limitsiz özellikle animasyonlar uygulayabileceğiniz, video taşınmasında boyama ve dizayn yapabilceğiniz, profesyonellerin kullandığı araçlarla müzikler yaratabilceğiniz, istediğiniz formatta ve istediğiniz çözünürlükte çalışabileceğiniz ücretsiz bir video düzenleme aracı hayal edin! İşte tam karşınızda … dosyalar, projeler, klipler sizin ağınızda ve tüm dünyada paylaşımda.

Tüm kullanıcılar tek bir açık kaynak uygulaması kullanıyor, tüm çalışma platformlarında çalışan kodların sizin olduğu bir yazılım.

Herkes kendisine Adobe Premiere gibi pahalı bir video düzenleme yazılımı satın alamayabilir. Jahshaka bu kullanıcılara yardımcı olma amacında. Proje olarak yürütülen bu yazılımda oynatıcı ve çeşitli efektlerde modüllerde bulmak mümkün.

Uyarı! Program OpenGL 1.5 kurulumuna ihtiyaç duyuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver