Ücretsiz İndir İstanbul (Kıyamet Vakti) Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

İstanbul (Kıyamet Vakti) Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda İstanbul (Kıyamet Vakti) Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de ilk MMORPG türü oyun olan İstanbul Kıyamet Vakti Sobee ve Mynet işbirliği ile hazırlanmış ücretsiz bir oyundur. Çok sayıda sunucu üzerinden oynan bu oyunda 3 tane karakter tipi bulunuyor. Savaşçı, Şifacı ve Büyücü olarak adlandırılan bu karakterlerden birini seçerek karakterinizi geliştiriyor diğer oyuncular ile etkileşim içerisinde oluyorsunuz.Oyun genelde İstanbul semti olan Eminönü’nü canlandırmaktadır. Hikayesi ve NPC’lerde Türk tarihinden esinlenerek hazırlanmış bulunuyor.  Artık kendi karakterinizi yaratıp İstanbul Kıyamet Vakti hikayesindeki yerinizi alma zamanınız geldi yeni gelen versiyonu ile bir çok hata düzeltildi level sınırı 39 iken 49‘a yükseltildi, yeni Yeraltı bölümü ile oyunculara daha çok oynama macera yaşama imkanı sağlandı..Sistem gereksinimleri :   P4 1.5 GHz/ Celeron 1.8 GHz / AMD XP 2200+ veya üzeri işlemci Windows XP 512 MB veya üzeri RAM 1.2 GB boş harddisk alanı DirectX 9.0.c Pixel Shader & Vertex Shader destekli grafik kartı Örnek : ATI Radeon 9500 veya üzeri / GeForce FX 5200 veya üzeri 1024×768 minimum ekran kartı çözünürlüğü DirectX destekli ses kartı Internet BağlantısıNot: Oyun sürekli güncellenmektedir. Daha detaylı bilgi için üretici adresine girip bilgi edinebilirsiniz.

Güncellemeler:

4.0 sürümüyle beraber gelen Çemberlitaş güncellemesinde oyun hikayesini ilgilendiren önemli gelişmeler yaşanıyor. Oyuncuların aklında kalan soruların bazıları bu güncelleme ile cevaplanıyor. Ayrıca oyuna eklenen yeni 2 kısımlık devasa grup bölgesinin adı Çemberlitaş‘tır. Yeni grup bölgesi dışında yeni 3. kademe (Tier 3) şaheser zırh, ceket, ayakkabı, eldiven, pantolon, silah, 3. kademe şaheser reçete, yeni materyaller, çok sayıda yeni düşman ve çok sayıda yeni boss (şef düşman) eklenmiştir.

Dikkat! Oyuna ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayınız.

İstanbul Kıyamet Vakti Çemberlitaş Tanıtım Videosurnrn

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver