Ücretsiz İndir iRod Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iRod Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iRod isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iRod tam olarak oyun olmasada küçük bir gadget ve sayesinde, işinizden gücünüzden kalmadan (mesela Word’de yazmaya devam ederken), uzaktan kumandalı bir otomobilin kornasına basabilior, farlarını yakıp söndürebiliyor, daha da güzeli iki teker üzerine kaldırıp akrobatik hareketler sergileyebiliyorsunuz.

Eğer masaüstünüzde sanal bir uzaktan kumandalı otomobil kullamak istiyorsanız bu eğlenceli yazılım tam size göre. Küçümsenmemesi gereken bir oyun olan iRod kullanımı zor. iRod gerçekten alışılması emek isteyen türden kontrollere sahip bir oyun.

Tuş Kontrolleri:

Yön Tuşları ile yön verin.”Y” ile sürüşe başlayın.”L” ile farları yakın.”Boşluk” tuşu el freni.”CTRL” tuşu ile arabanızı zıplatın.”ALT” tuşu ile de arabanızı şaha kaldırın.”H” tuşu korna.”1″ e basarak keşife çıkın.”2″ tuşuna basarsanız araba fare imlecinizi takip eder.”3″ e basarsanız otomatik pilotta kendi başına dolaşır.”4″ e bastığınız zaman da yön tuşları ile kontrolü siz sağlarsınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver