Ücretsiz İndir InternetPal Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

InternetPal Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda InternetPal isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

InternetPal 32-bit Windows 95/98/NT/2000/XP platformları için tasarlanmış, internet bağlantınızı izlemek için kullanabileceğiniz bir programdır.

Program otomatik bağlantıları ve bağlantı tiplerini takip eder. Sistem içinde bağımsız çalışır. Bağlantılar hakkında ayrıntılı bilgiler sisteme kaydedilir. İstenilen durumda kullanıcıya ayrıntılı bir şekilde grafikler yardımıyla sunulur.

Program grafikler halinde internetin anlık veri indirme ve bağlantı hızı, ortalama yüklenme zamanı, internet kullanım süresini ve bağlantı geçmişini gösterir.

Bağlantılar hakkında ayrıntılı bilgi anasayfada gösterilir:

Kullanım süresiBağlantı türüOrtalama indirme ve yükleme süresiToplan indirme ve yükleme verileri hakkında ayrıntılı bilgiBağlantı hızıProgram durum ayarlarıKullanıcı numarasıBağlantı fiyatı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver