Ücretsiz İndir Internet Speed Booster 3.0.0.0 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Internet Speed Booster 3.0.0.0 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Internet Speed Booster 3.0.0.0 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Speed Booster, internet hızınızı artırabilen güzel bir yazılım. Yazılım, modem/ağ ayarlarını kendisi yapıyor ve hızınızı artırıyor. Yazılımın diğer özellikleri:rnrnrnISP tarafından bağlantı kesilmesini önlemernrnKullanıcıların modem ve sunucu sesini ayarlayabilmelerirnrnKolayca registry’i yedeklemekrnrnKullanıcıların MaxMTU, RWIN, TTL, Session keep Alive, PMTU ve NDI önbelleğini ayarlayabilmelerirnrnWindows’un varsayılan ayarlarını kolayca geri getirebilmernrnTüm bağlantı türlerini destekleme (Kablo, LAN, DSL, ISDN, T1, T2, T3, Satellite, Dial-Up)rnrnRAM’i az oranda kullanmarnrnTüm internet tarayıcılarıyla uyumlu bir şekilde çalışmarnrnKullanıcıların TCP/IP ayarlarını kolay bir şekilde yapabilmeleri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver