Ücretsiz İndir InfoPol Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

InfoPol Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda InfoPol isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması: 

Kimlik Bildirme Kanununun 2. maddesinde sayılan tesislerden; otel, motel ve tatil köyleri ile 30 yatak üzerinde kapasitesi olan özel veya resmi konaklama yerleri ve yatarak tedavi uygulayan özel sağlık müesseseleri için Konaklayanların kimlik ve konaklama bilgilerini Emniyet Genel Müdürlüğünün Giykimbil projesinde belirtilen en son standardlara uygun olarak XML (MD-5 algoritmalı/hash) formatında eksiksiz dosya hazırlamayı sağlamaktadır. Ayrıca yapılan kimlik bildirimi ile ilgili yazıcı çıktısı alınabilmektedir. Konaklayanlar  ile daha önceden konaklamış olanların takiplerinin yapılmasını sağlamaktadır.

       Konaklayanları kaydetme, inceleme, rapor alma gibi özellikleri sayesinde,

Kişi Ekleme-Kopyalama-Düzenleme-Silme Ayrılış Sihirbazı, Oda Değiştirme Sihirbazı, Ayrılanları Geri Alma-Düzenleme-Silme Kurum Bilgileri, Odalar, Ülkeler, İller, İlçeler, Meslekler, Seçenekler, Hızlı Bul, Gelişmiş Bul, Genel Ayarlar

    ile ilgili işlemler yapılabilmektedir. Sihirbazlar ile kullanımı oldukça işlevsel hale getirilmiştir. Hata denetimi, XML Dosyası hazırlama ve gönderme,  ayrılanların yeniden konaklayanlara alınması ile gerçek anlamda kolaylıklar getirmektedir.

      Kullanılan belgelerin yazıcı çıktıları alınabilmektedir.

Konaklayanlar Listesi, Ayrılanlar Listesi, XML Dosyası Raporu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver