Ücretsiz İndir Infallsoft Screen Capture 1.59 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Infallsoft Screen Capture 1.59 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Infallsoft Screen Capture 1.59 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Infallsoft Ekran Görüntüsü Alma programında o anda ekranınızda ne var ise onu kaydedebilirsiniz. Ayrıca sadece görüntü değil sesleri de kayıt etmenize imkan sağlayan oldukça güzel ve kullanımı kolay bir programdır. Video ekranından da görüntü almanızı sağlayabilmesi de oldukça güzel bir özellik. Almak istediğiniz ne varsa ister tam ekran modunda isterseniz de boyutlarını ayarlayabileceğiniz bir ekran boyutunda bu isteğinizi yapabilirsiniz.

Özellikler:

Resim grafik veya AV dosyalarınızı ister tam ekran ister belirlediğiniz bir ekran boyutunda alın. Kolay kullanım arayüzü ile kullanım zorluğu çekmenize imkan yok. Oldukça güçlü bir resim düzenleme araç kitine sahip bir program. Bu aldığınız dosyaları (resim müzik veya o anda ne almak istiyorsanız) email yolu ile gönderebilir yada istediğiniz formatlara çevirebilirsiniz. Kısayol tuşlarınızı da kendiniz belirleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver