Ücretsiz İndir ImTOO Zune Video Converter v3.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ImTOO Zune Video Converter v3.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ImTOO Zune Video Converter v3.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ImTOO Zune Video Converter, popüler tüm video ve ses formatları arasında hızlı, görüntü kalitesi yüksek ve profesyonel dönüşümler yapabilen video dönüşüm aracıdır.

Video ve ses dosyalarınızı, yüksek kailite de istediğiniz formata dönüştürebilir ve orjinal videosunda ki görüntü kalitesinden ödün vermeden değişik formatlar da video lar yaratabilir ve boyutlarını küçültebilirsiniz.

Elinizde bir video var ve bunu telefonunuz da veya da herhangi bir taşınabilir aygıtınızda izlemek veya da telefonunuzda ki bir video yu bilgisayarınızda izlemek istiyorsanız bu program ile bu mümkün.

Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Desteklediği bazı dosya formatları;

WAV, MP2, AC3, CUE, APE, CDA, AVI, DivX, XviD, MPEG, MP4, WMV, MOV, RM, RMVB, ASF, VOB, 3GP, iPod, PSP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver