Ücretsiz İndir Image Badger 4.1 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Image Badger 4.1 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Image Badger 4.1 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim dosyalarınızın formatları üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız Image Badger tam size göre. Image Badger le resim formatlarını çok kolay ve hızlıca yapablirsiniz. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz resmin üzerine gelip mause ile sağ tuşlamak ve dönüştürmek istediğiniz formatı seçip onaylamak. Evet, herşey bu kadar basit.

Programın format dönüştürme özelliğinin bir avantajıda dosya boyutunu etkilemesi. Mesela; BMP formatlı resimlerin boyutu çok fazladır ve diskte çok fazla yer kaplarlar. Ancak siz bu resimleri Image Badger ile JPG formatına dönüştürdüğünüzde resim boyutu azalacaktır. Haliyle de aynı diske daha fazla resim depolama imkanına kavuşmuş olacaksınız.Desteklediği Formatlar:BMP, JPEG, GIF, ICO, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PSD, CUT, IFF, PBM, PCX, PGM, PPM, RAS, XMB, XPM formatlarını JPEG, ICON, BMP, PNG, TGA, WBMP, TIFF, XPM, PBM, PGM, PPM formatlarına çevirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver