Ücretsiz İndir iHateSpam 4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iHateSpam 4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iHateSpam 4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iHateSpam 4.0.633

Posta kutunuzda bulduğunuz istemediğiniz mailleri yüksek derecede azaltan müthiş spam filtresi!

Spamlara son!!!

Gereksiz junk mail ve şifre çalma (phishing) girişimlerini yok eder. Microsoft Outlook ve Outlook Express ile uyumlu. Kaybolan mesajlar olmayacak – spam, siz silene kadar karantinaya alınır. Aldığınız emailde kontrolü size verir.

İstenmeyen mail bloklaması ile e-posta kutunuzu kontrol altına alın.

Sinir bozucu ve bazı email mesajları özelinize karşı saldırıdır. Spam geri döndü ve tüm emaillerin %90 ını kapsıyor. Posta kutunuz size aittir. Kontrolü iHateSpam ile ele alın ve istenmeyen epostaları silmek için zaman harcamaktan kurtulun. iHateSpam ile spam email karantinaya alınır ve siz emaili görmeden silebilirsiniz.

Kolay kullanım!

Kayıt sırasında email sisteminizden manuel olarak teknik bilgi veya şifre gerektiren ve spam ile kesişmesi için ayrı bir program açtıran diğer ürünlerin aksine iHateSpam email programınızın içinde çalışır. Extra adımlar gerektirmez – bu kadar kolay! Gelen postaların tümünü otomatik olarak filtre eder!

HateSpam’ ı yüklediğinizde tüm gelen emailler, mesajın spam olma olasılığına karşı iHateSpam’ in denetleyicileri tarafından otomatik olarak analiz edilir. Şüpheli emailler sizin bakmanız için karantinaya alınır.Bir yıl ücretsiz spam filtre kütüphanesi güncellemesi!

Spam değişir. Bu yüzden iHateSpam otomatik olarak güncellemeleri email programını başlattığınızda arar – ve eğer güncelleme varsa otomatik olarak indirir. Bundan daha kolay olamazdı! Satın aldığınızda, bir yıllık ücretsiz anti-spam güncellemeleri ve mümkün olan yıllık abone ücreti için sonraki güncellemeleri içerir.

* Yazılım 30 günlük ücretsiz ful versiyon olup, bu sürümünde hiçbir kısıtlama vs. bulunmamaktadır…

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver