Ücretsiz İndir Iconoid v 3.8.5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Iconoid v 3.8.5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Iconoid v 3.8.5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstündeki ikonlarla oynama fırsatı veren güzel ve ilginç bir yazılım.Çok eğlenceli bir şekilde masaüstündeki ikonların yerlerini otomatik şekilde değiştirebilir,ikonları dans ettirebilirsiniz.

Özellikleri:

1-Masaüstündeki ikonları arka plana atar2-Arkaplandaki ikonlar için renk seçimi seçenegi vardır(bunu otomatik yapabilir veya sizin seçiminize bırakabilir-bunu aktifleştirmek için önce colors seçeneğini ardından disable drop shadows butonuna tıklamanız ve ardından da renk seçimi yapmanız yeterlidir)3-İkonların ekranda kaç saniyede bir gösterileceğini belirleyebilirsiniz.4-İkonların ekranınızın hangi tarafında olucağını seçebilirsiniz(isterseniz hepsi solda isterseniz hepsi sağda veya yukarıda aşağıda-bu seçeneği uygulamak için önce positions butonu seçilmeli,daha sonra special placement butonu altındaki seçeneklerden seçim yapılmalıdır)5-Çok eğlenceli bir şekilde masaüstündeki ikonların yerlerini program otomatik şekilde değiştirebilir,ikonlar dans edebilir(bunu aktif edebilmek içinde önce tray butonu,daha sonra sayfadaki ‘try it?’ veya do the icon dance butonu seçilmelidir. )6-Hide icon always seçeneğinde tüm ekran kaybolur,show icon as needed seçeneginde ise tüm ekran tekrardan geri gelir.7-Değişik ve güzel bir uygulamadır,masaüstünüzle bu sayede oynama imkanınıza sahipsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver