Ücretsiz İndir Hursoft Yurt Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hursoft Yurt Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Yurt Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hursoft Yurt Programı ile  öğrenci yurtları için özel hazırlanmış bu program sayesinde öğrenci bilgilerini(kayıt, okul, nüfus, oda, izin ) ve mali işlemlerini (senet hazırlama, ödenen/ödenmeyen senetler) kolayca takip edebilirsiniz.

Öğrenci kaydı girebilme. Öğrenci velisi kaydı girebilme. Kefil bilgileri girebilme. Listeden Boş oda ve yatak seçerek verebilme. Öğrenci senedi düzenleyerek yazıcıdan çıktı alma imkanı Öğrenci Resmi yükleyebilme. Öğrenci Taksitlerini istenilen tarihe ve miktara göre düzenleyebilme. Öğrenci Okul, Nüfus, Sağlık bilgilerini görebilme. Doğum Günü gelen öğrencilerin hatırlatma uyarısı alabilme. Oda depozitosu işleyebilme. İzin dilekçesi çıktısı alabilme. Ayrılan öğrenci bilgilerinin saklanabilmesi. İzinli öğrenci listesi alabilme. Ödeme Bilgileri sorgulayabilme. Resmi kurumların istediği raporların excell veya çıktısının alınabilmesi. Yurt Kuralları ve sözleşmeleri yapabilme. Öğrencinin Yemekli kalıp kalmadığını görebilme. Öğrenci okul bilgilerini takip edebilme. Okuluna, Yemekli olup olmadığına, fakültesine veya başka özelliklere göre öğrenci arayabilme. Gelişmiş raporlama özelliği. Güvenilir ve kolay yedekleme menüsü. Varsa yurt logosu yada resmi yükleyebilme. Gelişmiş güvenlik şifresi özelliği sayesinde bilgi gizliliği. Çok kullanıcılı (aynı anda birden fazla bilgisayardan erişim imkanı) Kullanımı oldukça kolay.

Kullanıcı Adı : YURTPassword      : YURT

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver