Ücretsiz İndir Hursoft Mağaza Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hursoft Mağaza Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Mağaza Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hursoft Barkodlu Magaza Programı, Cari Kasa Stok Fatura İrsaliye, banka, fatura, sipariş, teklif modüllerinden oluşmaktadır. Hursoft Mağaza Programı, Çok kullanıcılı mağaza otomasyonu, tüm mağazalara  hitap etmektedir.

Programın genel özellikleri aşağıdaki gibidir:

Cari:

Cari Kartlar listesinden istediğiniz veriye ulaşabilmek için filitreleyebilme,Hızlı Cari kart açma,Cari hareketlerde görsel olarak raporlamalarda özelleştirebilme,İstenilen raporları ve çıktıları Mail, Fax ile gönderebilme,Excel ortamındaki cari bilgilerini programa aktarabilme.Stok:Hızlı stok kartı açma,Alış fiyatına göre otomatik olarak satış fiyatlarını oluşturabilme,Stoklarınızı depolara göre takip edebilme,Detaylı olarak raporlama alabilme.

Taksit:

Taksitlerinizi oluşturabilme,Taksit Takibi Yapabilme.Sipariş:Siparişlerinizi gelen ve giden olarak detaylı ayırma imkanı,Siparişlerinizi fatura ve irsaliyelere aktarabilme,KDV öncesi ve sonrası, kalem iskonto olarak iskonto sınıflandırma imkanı,Ayrıntılı olarak Sipari raporlarını ve çıktılarını alabilme.Ve daha birçok özellik.Programın bütün özelliklerine ulaşmak için Tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver