Ücretsiz İndir Hot Corners 2.4 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hot Corners 2.4 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hot Corners 2.4 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hot Corners sizlere mouseunuzu ekranınızın belirlediğiniz bir köşesine sürükleyerek ekran koruyucunuzu aktif veya pasif hale getirmenize yardımcı olan bir program. Ekran koruyucunuzu istediğiniz zaman anında aktif hale getirebiliceksiniz, ve bilgisayarınızın korunduğundan emin olucaksınız. Mouse imleçini götürdüğünüz anda ekran koruyucnuz aktif olucak ve Windows şifrenizi girmeden bilgisayarınız ekran koruyucu modundan çıkmıyıcak.

 

Ofis ortamında çalışan kişiler veya özel işlerle uğraşan kullanıcılara göre tasarlanmış olan bu program gerekli olduğu zamanlarda gerçekten iyi bir kurtarıcı olabiliyor. Bu kişiselleştirilebilen program ile monitörünüzün güç koruma özelliklerinide ayarlıyabiliyorsunuz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver