Ücretsiz İndir Hosting Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hosting Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hosting Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program Hosting hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır. Müşteri ve hizmet takibi amacıyla kullanılmaktadır. Program ile domain, hostin, canlı yayın, reseller ve web tasarım hizmetlerinin kaydını tutabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Bu sürümde eklenen özellikler:

Müşteriye ait hizmetlerin ve ödemelerin dökümünü alabilme ve bunları Excel’e aktarabilme özelliği eklenmiştir. Telekomünikasyon dökümünde görünecek hizmetleri belirleyebilme özelliği eklenmiştir. Müşteri hizmet tablosunda , hizmet türüne göre süzme özelliği eklenmiştir.Önceki sürümdeki hatalar giderilmiştir.

Programın genel özellikleri:

Detaylı müşteri ve firma bilgisi kaydı Detaylı hizmet kaydı Müşterilerin yaptığı ödemelerin detaylı kaydı Kullanıcı tanımı ve programa şifreli erişim. Farklı yetki seviyesinde kullanıcılar ekleyebilme. Gelişmiş sorgulama özelliği Müşteri ve hizmet tabanlı iki farklı görünüm özelliği Müşterilere toplu mail gönderebilme özelliği Html tabanlı mail gönderme özelliğiAğ üzerinden erişim Hizmet bitiş tarihi hatırlatma özelliği Gelişmiş raporlama özelliği Müşterilerin yaptığı ödemlerin detaylı kaydıVerileri Excele ya da yazıcıya gönderebilme özelliği Gelişmiş hizmet sıralama özelliği Fatura yazdırma özelliğiTelekomünikasyon dökümüFatura ayarının görsel olarak yapılabilme özelliğiKasa defteri modülü ile nakit akışı takibi ve gelişmiş sorgulama seçenekleriTek dosya şeklinde yedekleme özelliğiKullanıcı tanımlı hizmet kaydı.

Program demo sürüm olarak yayınlanmaktadır. Demo sürümde 10 müşteri kaydı sınırlaması vardır.Programın tam sürüm ücreti 150 YTL dir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver