Ücretsiz İndir Horizon Rollback Rx Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Horizon Rollback Rx Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Horizon Rollback Rx Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması: Artık format atmaya ve hiç birsey yapamamanıza neden olan dondurucu programlara gerek kalmadı.Uygulama 10-15 saniyede sisteminizin yedegini alır ayrıca geri dönüşüm noktaları oluşturarak sisteminizi tamamen geri döndürmenizi sağlar.

Özellikleri:

Windows çökse bile en son oluşturduğunuz dönüşüm noktasına dönebilirsiniz.Virus ve kullanıcı hatalarını denetler ve açılışta düzenler.Windowsun Sistem geri yükleme programı bozulduğu zaman geri yükleme yapmazken Rollback te sisteminizi tamamen geri yükler.60.000 snapshot alabilirsiniz,snapshotların istediğiniz zamanda alınmasını sağlayabilrsiniz.Snapshotlari (geri donusum noktalarını) 3-5saniyede tamamlar.

Sistem çöktü bilgisayarı bir önceki zamana çevirdiniz ama arada snapshot almadığınız için arada kaydolan dosyalarınız kayboldu bunun içinde kolaylık sağlıyor yazılım.Bunun için..

Ana ekranda çıkan Take Snapshot u tıklayın.Çıkan ekranda yedeğinizi hatırlatacak bilgiler girin.Ve Next tuşuna basın yapacaklarınız bu kadar yedek aldınız hem de 3-5 saniyede..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver