Ücretsiz İndir Holding Pattern 2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Holding Pattern 2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Holding Pattern 2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Holding Pattern bilgisayar başında olmadığınızda ekran görüntünüzü bir uçak penceresine dönüştüryor, ve bu pencereden tam bir uçuş keyfini sürekli olarak yaşıyabiliyorsunuz. Her başladığında eşsiz uçuş manzaraları yaratan bu kusursuz ekran koruyucu çok gerçekçi ve özenle yaratılmış animasyonlara sahip. Fotoğrafların kalitesi mükemmele yakın.

Holding Pattern gerçekten apayrı ve eşsiz bir ekran koruyu arayanlar için üretilmiş çok profesyonel bir masaüstü aracı. Ücretsiz sürümde Amerikanın Batısından Hawaii‘ye uzanan 15 ayrı hava sağasını gösteren bu ekran koruyucu tam sürümünde 57 yeni hava sahası içeriyor.

Son versiyon 2 ile animasyon ve yüzey detayları geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ekran koruyucunun Mac sistemler için olan versiyonunun yükleme adresine yükleme bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver