Ücretsiz İndir Hızlı TTnet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hızlı TTnet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hızlı TTnet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


­Hızlı TTnet Nedir? Hızlı TTnet Türk Telekom� un Dial-Up müşterileri için sunduğu web hızlandırıcı hizmetidir. Hızlı TTnet, erişmek istediğiniz web sayfasındaki veri yoğunluğuna bağlı yavaşlamayı, kendisine özel bir algoritma ile sıkıştırarak ortadan kaldırır ve web sayfalarına çok daha çabuk ulaşmanızı, internette daha hızlı sörf yapabilmenizi ve daha hızlı e-posta alıp verebilmenizi sağlar.

Hızlı TTnetle Neler Hızlanır? Hızlı TTnet sistemi birçok formatta döküman ve online veriyi sıkıştırmakla birlikte aşağıda belirtilen özellikteki veriyi hızlandırabilmektedir:

Web sayfaları � HTML markup ve JavaScript dosyaları Grafiksel Dökümanlar – JPEG ve GIF görüntülerini içeren grafiksel dökümanlar Yazı (Text) E-Posta – SMTP – POP (Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express and Microsoft Exchange)

Hızlı TTnet, birçok formatta döküman ve online veriyi sıkıştırmakla birlikte aşağıda belirtilen özellikteki veriyi hızlandırmaz.

· Ses ve görüntü dosyaları (streaming medya)

· Güvenlik unsuru içeren sayfalar – Bankalar ve kredi kartları ile ilgili sayfalar vb.

Hızlı TTnet� in Ek Faydaları Hızlı TTnet� in Internet kullanımını hızlandırmak dışında getirdiği ilave özellikler aşağıda sıralanmaktadır:

Reklam Engelleme (Banner-Ad Blocking); internette surf ederken karşımıza çıkan gereksiz reklamları engelleyerek sayfaların geliş hızını artırır. Pop-up Pencere Engelleme Reklam ve zarar amaçlı Pop-up pencereleri engeller Entegre Diagnostik Destek Araçları

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver