Ücretsiz İndir Hesap2000.7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hesap2000.7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hesap2000.7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Cari Hesapların Takibi Çok Kolay

‘Cari Hesaplar’ içerisinden daha önceden tanımlanmış olan hesap kartlarına ulaşılır. Dilenirse, bu hesap kartları üzerinde bilgi güncellemesi, sipariş, ödeme veya tahsilat gibi işlemler yapılabilir. ‘Cari Hesaplar’ başlığı altında, ‘Müşteriler’,’Satıcılar’, ‘Giderler’, ‘Bankalar’, ‘Arşiv’, ‘Son İzlenen Hesaplar’, ‘Son Eklenen Hesaplar’ olarak ‘Hesap Kategorileri’ bulunur. Bu hesap kategorilerinden birine basıldığında,sağ taraftaki pencerede o kategoriye ait hesapların listesi ekrana gelir. ‘Hesap Kategori’sinin yanında bulunan ya basıldığında alt kısımda o gruba ait hesap kartlarının listesi açılır.

 

Kasa ve Günlük İşlemlerinizi Anında Görün

Kasa işlemleri-Ürün hareketleri-Dekont ve Mahsup işlemleri ‘Günlük İşlemler’de takip edilir. Yapılan bütün işlemlerin hepsini birarada görmek isteniyorsa Tüm işlemler seçilir. Sol kısımdaki takvim üzerinde seçim yapıp istenilen tarihe gidilir.Takvimin üst bölümünde bulunan oklarla tarih değiştirilebilir. Herhangi bir işlem üzerine gelip sol iki tıklanıldığında işlemin kaydedildiği ‘Satış Asistanı’ açılır.Bu seçilen işlemle ilgili ayrıntıyı görmenizi sağlayacaktır. Bu uygulama açılan her pencerede yapılabilir.

 

Riziko Takibi – Senet – Çek Alacaklar ve Ödemeleri Kolayca İzleyin
Ödemeler Borçlar ve Alacaklar olarak iki kısıma ayrılarak Riziko Yönetimi bölümünde takip edilir. ‘Riziko Yönetimi’ penceresinde sol kısımda ‘Riziko İşlemleri’ bulunmaktadır. Evrak Tipi Tümü Çekler Senetler Kredi Kartları Satış Sözleşmeleri Durumu Rizkodakilerin Tümü Portföydekiler Kasaya Ödenenler Cirolananlar Cirodan Ödenenler Protesto Olanlar Hesaba İade Olanlar Ödemenin evrak tipi ve durumu seçilerek ‘Riziko Listesi’ penceresinde görüntülenir. Ödemeler Borçlar ve Alacaklar olarak toplam rakamla birlikte alt kısımda hangi ‘yıl – ay’ a ait ise belirtilerek listelenir. ‘Riziko Yönetimi’ ne ait tüm işlemleri listelemek için ‘Riziko İşlemleri’ bölümünde ‘Tümü’ seçilir yada herhangi bir hesaba ait riziko listelenmek istenirse ‘Hesaba Ait İşlemler’ seçilir.

 

Sevkedilmeyen Siparişlerin Takibi

Alış ve satışlardaki ‘Sevkiyat’ işlemleri bu pencereden takip edilir.Sol kısımdaki ‘Sevkiyat Takibi’ bölümünde takip edilecek sevkiyat alışa aitse‘Alış’ satışa aitse ‘Satış’ seçilir. Sevkiyat Takibi ‘Tümü’ veya ‘Hesaba Ait İşlemler’ seçilerek yapılır.Seçilen işlem ‘Sevkedilecek Siparişler’ penceresinde listelenir.

Faturalarınızı Toplu veya Anında Düzenleyin

Alış ve satışlardaki ‘Fatura’ işlemleri bu pencereden takip edilir.Sol kısımdaki ‘Fatura İşlemleri’ bölümünde takip edilecek fatura Aylık Dağılım bölümünde alışa aitse ‘Alış’ satışa aitse ‘Satış’ seçilir. Listede faturalar aylık toplamlara ayrılır.Seçilen işlem ‘Fatura İşlemleri’ penceresinde listelenir.

Ürünler

Ürün giriş ve çıkışları,ürün hareketleri ‘Ürünler’de takip edilir. Sol kısımdaki ‘Ürünler’ başlığı altında Tümü,Stoktakiler,Rezervler(sevkedilmeyen siparişler) ve daha önceden tanımlanmış Hesap Kategorileri listesi bulunmaktadır. Seçilen ürün detayları kendi adı altında sağ taraftaki pencerede ekranda görüntülenecektir.  

Liste ve Raporlar Hesap2000 i farklı kılan önemli özelliklerinden biri.

Listeler ve Raporlar bölümü 5 kategori altında toplanmıştır. Genel olarak amaç, her kategoride ürünlere, satışlara, müşterilere, tedarikçilere ve bunlarla ilintili faktörlerin etkileşimlerinden doğan sonuçların liste ve raporlarını almaktır. Beş ana kategori şunlardır:

‘Cari Hesap’ ‘Satış’ ‘Stok’ ‘Kasa/Cari Hareketler’ ‘DiğerNOT: Deneme sürümü için;  Kullanıcı Adı: Uzman    Şifre: 111 dir.

 

 

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver