Ücretsiz İndir Halı Yıkama Programı(CallerID) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Halı Yıkama Programı(CallerID) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Halı Yıkama Programı(CallerID) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Telefon ile senkronize çalışabilen Halı Yıkama Programı ile siparişlerinizi ve bilgi kayıtlarınızı rahatlıkla kayıt edebilirsiniz.

Caller ID özelliği sayesinde arayan kişilerin bilgileri direk olarak bilgisayar ekranında görülür. Böylece sizlerde rahatlıkla sipariş alıp verebilirsiniz. Programın kullanımı kolay ve sadedir. Program beraberinde gelen CALLER ID özelliği ile fax modem ile direk olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda modem olmasına gerek yoktur. Caller id cihazı bilgisayarınıza dışardan takılır.Ve bağlıyacağınız iki ayrı hattan numara okur ve yazılıma aktarır.

Özellikleri:

İki tarih arası;

Sipariş VerenlerSipariş VermeyenlerMt2 Hesaplama TablosuVeresiye Yapmış OlanlarSatmış Olduğunuz Ürünlerİki Müşteri Numarası Arasında SorgulamaEğer 4 hat kullanıyorsanız Hatlara Göre Stok RaporlamaÇağrı izleme ekranı (Müşterileriniz Çağrı Atarak Sipariş Verebilirler)Müşteriden gelen çağrıyı Hafızada saklama Kayıtlı olmayan müşterilerin adreslerini otomatik olarak bulabilme özelliği. ( Telekom Rehberine Kayıtlı Olursa )Kasa Defteri tutma (günlük satış otomatik gelir hanesine gelir)Müşteri Geçmişlerinde carilerini takip edebilmeTek bir tuşla Müşteri ve veresiye listesiMüşterileri bölgelerine göre raporlayabilme.

Not: Müşteriler size çağrı bırakarak sipariş verebilmektedir. Sistem müşteriyi otomatik olarak tanıyacaktır.

Not2: Programın lisansı hakkında üretici firma ile iletişime geçiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver