Ücretsiz İndir Halı Yıkama Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Halı Yıkama Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Halı Yıkama Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programin kisaca ozellikleri şu şekildedir: Nokta vuruşlu yazıcıdan sipariş alma listesi, sipariş detayları ve ödeme detayları şeklinde çıktı alınabilmektedir.Programa girmiş olduğunuz tüm bilgileri güvenliği için manuel veya otomatik yedekleme yapmaktadır. Alınan yedekler tarafınızca saklandığı müddetçe program veya bilgisayara gelebilcek herhangi bir zarar durumunda geri yüklenebilmektedir.Tek bilgisayara kurularak diğer tüm makinaların bilgisayar ağı üzerinden aynı programı kullanabilirler.Hatta farklı lokasyonlarda bulunan diğer şubelerinizde aynı programı internet üzerinden bağlanarak kullanabilirler.Tüm bu özellikler için kullanıcı sınırlaması yada ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver