Ücretsiz İndir Güzellik Merkezleri Otomasyonu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güzellik Merkezleri Otomasyonu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Güzellik Merkezleri Otomasyonu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın Genel Özellikleri 

Ağ destekli olup sınırsız sayıda bilgisayardan anlık kayıt girme düzenleme görüntüleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.Müşterilerinizin kayıtlarını detaylı bir şekilde tutabilirsiniz. Müşteriyi size tavsiye eden kişilerin istatistiklerini alıp kim kaç müşteri tavsiye etmiş detaylı dökümlerini alabilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile ağdan çalışırken program istediğiniz kullanıcıyı istediğiniz bölümlere giriş ve girmeme izini verebilirsiniz. Müşterilerinize programa girdiğiniz ürünleri satabilirsiniz ve bunların detaylı raporlarını dökümlerini alabilirsiniz. Kasa bölümü sayesinde seans ödemeleri,müşterilere satılan ürünlerin ödemeleri ve diğer ek masraflarınızı programa çok ve kolay bir şekilde giriş yapıp bunların aylık,günlük ve tarihler arası raporlarını dökümlerini alabilirsiniz. Otomatik seans uyarı mödülü sayesinde gün içinde seansı olan müşterilerinizi otomatik size hatırlatır. Raporlama ve istatistikler bölümü sayesinde müştelerinizin detaylı dökümlerini ve raporlarını alabilirsiniz.(tahsil raporlama,mesleklere göre raporlama,doğum gününe göre raporlama,evlilik yıl donümüne göre raporlama….. ) Döküm sayfalarını istersenizde tasarlama bölümünden tasarlayıp çıktı alacağınız sayfaları tamamen istediğiniz gibi düzenleyebilirisiniz. …….. Bunlar ve daha bir çok özellik bu yazılımda.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver