Ücretsiz İndir Gunbound World Champion Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gunbound World Champion Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gunbound World Champion Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GunBound, Worms`un üçüncü boyut ile kirletilmediği yıllardaki oyun yapısını birebir olarak almış ve multiplayer bir oyun. Oyunda bir karakteri kontrol ederek rakibimizin ya da rakiplerimizin gücünü tüketecek en iyi atışları yapmaya çalışıyoruz. Sıra tabanlı olarak ilerleyen oyunda her turda kısa bir süre içinde hareket etme ve nişan alma şansımız var.

Atışlar sırasında Worms`daki gibi bu oyunda da rüzgar faktörü oynanışa etki ediyor. Bu temel özellikler dışında konular ise işin makyaj kısmı. Oyunun diğer detaylarını maçlar sırasında daha net öğrenebilir ve kullanabilirsiniz.

Oyunu kurduktan sonra kısa bir güncellmee süreci ile karşılaşacaksınız. Güncelleme bittikten sonra oyun sizi resmi sitesine yönlendirecek ve hesap almanızı isteyecek. Oyunun sitesinden ücretsiz olarak kayıt yaptırdıktan sonra kendinize bir “oyuncu adı” belirleyerek sunuculara bağlanabilirsiniz. Yapacağınız maçların skorlarından oluşan istatistik bilgilerine yine siteden ulaşabilirsiniz.

Not: Oyunun dosya boyutu biraz büyük olduğun yükleme biraz zaman alabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver