Ücretsiz İndir GreatNews Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

GreatNews Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GreatNews isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş bir RSS okuyucu olan GreatNews‘i kullanarak web sitelerine bağlanmak zorunda kalmadan haber sitelerindeki güncel haberlere ulaşabilir, günlük favori karikatürünüzü görüntüleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz içeriği değişik şekillerde görünteleyebilen GreatNews, metinleri sütunlar halinde, başlıklı halde veya gazete görünümünde sunabiliyor.

Gazate görünümü sizi bulunan başlıklara teker teker tıklamaktan kurtararak akıcı bir okuma olanağı sağlıyor. 1 MB boyutuyla sabit diskinizde oldukça az yer kaplayan bu ücretsiz uygulama, Unicode desteğiyle Türkçe RSS kaynaklarını düzgün olarak gösterebiliyor. Uygulama Türkçe RSS kaynaklarında yine Türkçe anahtar kelimelerle arama yapmanıza olanak tanıyor.

Çok sayıda RSS kaynağına bağlanmak, bir yandan da bağlandığınız kaynakları kontrol altında tutmak için ” Kanal Organizasyonu ” yeteneğinden faydalanabiliyorsunuz. Kotalı ADSL kullanıcıları için sadece isteğe bağlı olarak da haber indirebilen bu güzel uygulama w.Bloggar ve Zoundry gibi popüler Blog yardımcılarını da tanıyor. Bu sayede sahibi olduğunuz Blog sayfasına haber girebiliyor veya habere referans verebiliyorsunuz.

Önemli Haberleri Asla Kaçırmayın

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver