Ücretsiz İndir Graphics Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Graphics Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Graphics Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Grafik değiştirici, güçlü bir dizi resimi değiştiricisi ve seyircidir. Takip eden formatlardaki açık şekiller öncesi grafik değiştirici: BMP; DIB; EMF; GIF; ICB; ICO; JPG; JPEG; PBM; PCD; PCX; PGM; PNG; PPM; PSD; PSP; RLE; SGI; TGA; TIF; Atışma; VDA; VST; WBMP ve WMF. Resim transformatörü, takip eden formatlarda şekilleri kaydedebilir: BMP; GIF; JPG; PNG; EMF; TGA; WMF; TIF veya WBMP.

Resim transformatörünün, 52 resim filtreleri var , bulanıklaştırmayı içeriyor , biliyor , kabartma yapıyor , , renk dengesi ve daha fazlayı yayıyor. Grafik değiştiricinin, 13 resim etkileri var , fiske , dalga , gürültü , keyfi dönme ve daha fazlayı içeriyor. Akıllı bir ekran, hangi olduğu masaüstünüzden çeşitli büyüklüklerin şekilleri veya herhangi bir diğer yazılımı ele geçireni şekillendireni ele geçirir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver