Ücretsiz İndir Grand Theft Auto : Vice City Türkçe Yama (GTA) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Grand Theft Auto : Vice City Türkçe Yama (GTA) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Grand Theft Auto : Vice City Türkçe Yama (GTA) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vice TR 1.1 yenilikleri:

Donma problemi menüdeki “son yazılar” hariç ortadan kalktı (15 saat test edildi). Menüdeki bazı yazılar düzenlendi. İstatistik:

– daha düzgün şekilde yazıldı. (tüm harfler küçük) – (MOTOR) hatası düzeltildi. (ön kaldırma ve 2 teker) – (m) metre yada (mil) mil mesafesi olduğu belirtildi.

Bazı yardım dosyaları orijinal halde bırakıldı (donma ihtimaline karşı). Bazı telefon görüşmeleri düzeltildi. Bazı çeviri hataları düzeltildi. Araç Gereç dükkanındaki uzun bıçak (KASAP BIÇAĞI) Döner Bıçağı olarak değiştirildi.

Ayrıca:

Oyunun yazılarında maalesef ç,ğ,ı,İ,ö,ş,ü harflerini kullanılmadı. Ama çabuk alışabileceksiniz. HERŞEYİ BİREBİR ÇEVİRİLMEDİ, sadık kalmaya çalışılmış fakat bazı yerlerde eklemeler/çıkartmalar yapılmış yada bazı ingilizce küfürleri dilimizin argo kelimeleri ile değiştirilmiş Oyun Menüsündeki secenekler/goruntu ayarlari altında “altyazi”lar açık olsun. Senaryoyu görmeden, yazıları cümle cümle çevirildiği için değişik anlamlarda çevirilmiş olabilir. Lütfen Yorum bölümüne görüşlerinizi bildirin Böylece bizde programın çalışıp çalışmadığını öğrenebilelim.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver