Ücretsiz İndir Grand Theft Auto Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Grand Theft Auto Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Grand Theft Auto Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm dünyada bir çok oyun tutkununun hayatında önemli bir yer tutan GTA serisinin ilk bölümü. 2 boyutlu grafikleri ile o zamanın oyun anlayışında çığır açan bir oyun olan GTA geliştirilmesi sayesinde yakında GTA IV(PC versiyonu çıkmayacak) ile karşımızda olacak. Ancak o zamana kadar nostalji yapabiliriz.

Grand Theft Auto suç dünyasının sokaklardaki egemenliğini konu alan bir oyundur. Yerel suç patronları kahramanımızı birbirinden farklı ve zor görevlere gönderirler. Bu görevlerin arasında uyuşturucu satıcılığı, adam kaçırma, cinayet gibi bir çok suç mevcut. Bu görevleri başarı ile yerine getirdiğinizde suç piyasasındaki itibarınız artmakta.

Önemli! Rockstar Games oyunun tam versiyonunu ücretsiz vermekte. Oyun deneme sürümü değil tam sürümdür.

Kurulum açıklaması:

Oyun Rockstar Games tarafından yeni Windows işletim sistemlerine uyumlu hale getirilmiştir. Bu yüzden rahatça oynayabilirsiniz.Oyunu indirdikten sonra GTAinstaller.exe’yi çalıştırın ve programı kuracağınız yeri belirleyin.Kurulumu tamamladıktan sonra direkt olarak oyuna girmeyin. Öncelikle Başlat menüsünde yer alan klasörden “Settings” bölümüne gidin ve tuş ayarları ile dil ayarlarını yapın.Ardından oyunu oynayabilirsiniz.Oyun esnasında ekran çözünürlüğünü ayarlamak için F11 tuşuna basabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver