Ücretsiz İndir Google Not Defteri Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Not Defteri Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Not Defteri isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Earth
Google Earthİnternet Üzerinden Dünya’yı Gezin
 • Google Web Accelerator
  Google Web AcceleratorGoogle İnternet Hızlandırıcısı

 • Google’nin, internet kullanıcılarının web üzerinden topladıkları bilgileri düzenleyip, paylaşabilecekleri kişisel web tarayıcısı Google Notebook…

  Web’de gezerken bilgileri derleyip toplayın

  Yararlı bilgileri derleyin.Web sayfalarından derlediğiniz metin, resim ve bağlantıları, tarayıcı pencerenizi terk etmeden Google Not Defteri’nize ekleyebilirsiniz.Notlarınızı düzenleyin.Birden fazla defter oluşturabilir, defterleri bölümlere ayırabilir ve notlarınızı düzenli kalacakları şekilde sürükleyip bırakabilirsiniz.İstediğiniz yerden erişin.Google Hesapları giriş bilgilerinizi kullanarak, Google Not Defterleri’nize istediğiniz bilgisayardan erişebilirsiniz.Defterinizi yayımlayın.Herkesin erişimine açarak, Google Not Defteri’nizi tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

  Google Not Defteri turuna katılın

  Mini Google Not Defteri

  Google Not Defteri özelliklerine herhangi bir web sayfasından erişin.Bulunduğunuz web sayfasını terk etmenize bile gerek kalmadan, Google Not Defteri’ne ve tüm işlevlerine erişmenizi sağlayacak uzantıyı indirin; defterlerinizi görüntüleyebilir, onları bölümler halinde düzenleyebilir, kendi notlarınızı ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Yalnızca tarayıcınızın durum çubuğundaki defteri tıklayarak mini Google Not Defteri’ni açıp kapatın.

  Tek bir tıklamayla bilgileri derleyin.İstediğiniz içeriğinizi vurgulayarak ve mini Google Not Defteri’ndeki “Derle” düğmesini tıklayarak, Web içeriği (resimler, metinler ve bağlantılar) derlemelerini hızlı bir şekilde ve doğrudan defterinize ekleyin.

  Tam sayfa görünümü

  Notlarınızı düzenleyin.Farklı konular için birden fazla defter oluşturarak veya tek bir defteri çeşitli bölümlere ayırarak, tüm notlarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edin. Ayrıca, bir bölümden veya defterden diğerine sürükleyip bırakarak da notlarınızı kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz.

  Kendi düşüncelerinizi ekleyin.Defterinize not eklemek için “Yeni not” düğmesini tıklayın ve yazmaya başlayın veya topladığınız derlemelere açıklamalar eklemek için notun içindeki “Açıklama ekle” bağlantısını tıklayın.

  Defterlerinizin tam metninde arama yapın.Sayfanın üstündeki arama kutusunu kullanarak, defterlerinizdeki herhangi bir bilgiyi kolayca bulun.

  İşbirliği ve paylaşma

  Başkalarıyla ortak çalışın.Davet ettiğiniz arkadaşlarınıza düzenleme yapmaları ve kendi notlarını eklemeleri için tam erişim sağlayarak, onlarla defter üzerinde ortak çalışın.

  Defterinizi yayımlayın.Defterinizi genel bir web sayfası yaparak web’deki herkesle paylaşın. Yayımlanan defterinize, arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabileceğiniz benzersiz bir web adresi atanır.

  Başkalarının defterlerini de keşfedin.Başkalarının oluşturup web’de yayımladığı defterler için arama yapın.

   

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver