Ücretsiz İndir Glamour Filter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Glamour Filter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Glamour Filter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dijital fotoğraflarınızı daha çekici hale getirmek için üretilmiş Glamour Filter adlı küçük ve etkili uygulamayı kullanarak portre fotoğraflarınızın görünümünü güzelleştirebilir, renk ve kontrast değerlerini değiştirerek fotoğraflarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken, düzeltmek istediğiniz fotoğrafı yüklemek ve “Add Glamour” düğmesine basmak.

İsterseniz filtrenin uygulanma miktarını azaltabilir veya arttırabilirsiniz. Fotoğrafı değiştirdikten sonra dilediğiniz bir formatta kaydetmek veya panoya kopyalamak mümkün. Resimlerinize otomatik düzeltme işlemi uygulamak için Photoshop, ACDSee gibi büyük yazılımlar kullanmak istemiyorsanız Glamour Filter tam size göre bir yazılım.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver