Ücretsiz İndir Girişimci Penceresi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Girişimci Penceresi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Girişimci Penceresi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

rnGirişimci Penceresi iş dünyasına yönelik rnbilgileri farklı kaynaklardan toplar, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak rnözelleştirir ve masaüstünüze getirir. Piyasa bilgileri, güncel haberler, rnteknoloji haberleri, hava durumu, kampanyalar, destek ve kredi imkanları, ihale rnduyuruları ve fırsatlar gibi iş dünyasını ilgilendiren, güvenilir ve güncel rnbilginin sürekli elinizin altında olmasını sağlar. E-posta ve SMS gibi iletişim rnaraçları ile entegre çalışan hatırlatma sistemi sayesinde fuar, ihale ve eğitim rngibi önemli etkinliklerden haberdar eder. rn

rn

İhtiyacınız olan tüm bilgiler tek kaynaktan rnelinize ulaşır. Girişimci Penceresi sizi işinize yarayan bilgileri aramak rn, bulmak ve farklı kaynaklardan takip etmek zorunluluğundan kurtarır. rnİhtiyacınız olan tüm bilgileri en güncel ve yalın haliyle masaüstünüze getirir rnve size zaman kazandırır.Girişimci Penceresi sayesinde işinize yarayan rnbilgiye ulaşmak için beş dakikanızı ayırmanız yeterli.

rn

Size özel içerikler, gelişmiş teknolojisi rnsayesinde sizin sektörünüz, şirketinizin büyüklüğü, bulunduğunuz şehir gibi bir rnçok kriterle beraber tamamen size özel haberleri, içerikleri, fırsatları sunar.rnGirişimci Penceresi ile bilgiye hızlı ulaşmanın avantajını yaşarsınız.

rn

Hatırlatma servisi ile etkinlik ve fırsatları rnkaçırmazsınız. Girişimci Penceresi’ nin cep telefonunuz, e-posta rnhesabınız ve MS Outlook ile uyumlu çalışan ücretsiz hatırlatma servisi sayesinde rnetkinlik ve fırsatlardan zamanında haberdar olursunuz.

rn

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver