Ücretsiz İndir GigAlarm v1.292 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

GigAlarm v1.292 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GigAlarm v1.292 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GigAlarm, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz, küçük boyutlu, çok işlevli, alarm, not hatırlatıcı ve de masaüstü takvimi uygulamasıdır.

Geniş işlevsel özellikleri sayesinde birçok masaüstü görevinizi görebileceğiniz ve bunun yanında hatırlamak istediğiniz notlarınızı size istediğiniz gün ve saatte, sizin seçtiğiniz Mp3 formatlı alarmı sayesinde hatırlatan ve size masaüstü takvimi sunan bir uygulama.

Özellikleri:

64.000 e kadar alarm çeşidiİstediğiniz güne ve saate ayarlayarak özel not hatırlatmasıBirden fazla özel gün seçme ve özel notlar eklemeHer notunuza ayrı bir alarm koyabilmeİstediğiniz mp3 dosyasını alarm seçebilmeNotlarınıza hareketli resimler koyabilme Hareketli resimlerinize müzik efektleri ekleyebilmeİnternet erişimi için özel saatler seçebilmeKapalı bilgisayara alarm koyabilme ve istenilen zamanda açılarak sesli uyarı verdirilebilme seçeneğiİstenilen kodu kaydetme ve silinene kadar hafızada saklamaMasaüstüne saat, tarih ekleme ve bunu transparan olarak gösterebilme

– Bunlar ve bunlara benzere birçok özelliği ile GigAlarm size bir alarm programından çok daha fazlasını sunuyor…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver