Ücretsiz İndir Genbox Family History 3.7 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Genbox Family History 3.7 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Genbox Family History 3.7 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ya çevreniz çok geniş ya da çok büyük bir aileye sahipsiniz? Ayrıca soy ağacı oluşturmak gibi bir merakınız var. İşte Genbox Family History tam bu kullanıcılar için tasarlanmış bir soy ağacı oluşturma programı. Özelleştirilebilen araçlar sayesinde kendiniz için özel bir soy ağacı oluşturabilirsiniz. Hatta oluşturduğunuz soy ağacında girmiş olduğunuz bilgilere raporlama ve arama bilgileriyle rahatalıkla ulaşabilir ve bu bilgileri yazdırabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz bir kişini kişi bilgilerine kişinin resmini ekleme olanağına da sahipsiniz.

 

 

Programı kullanırken ilk önce yeni bir veritabanı oluşturmalısınız. “File > New Database” sekmesine gelerek bilgilerimizi muhafaza edeceğiniz yeri seçiyoruz. Bu işlemi tamamladıktan sonra kişi kartlarından ekleyeceğiniz kişiye ait bilgileri gerekli alanlara girebilirsiniz.

 

 

 

Satın almak için tıklayın 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver