Ücretsiz İndir Gbg TC-Döviz v1.01 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Gbg TC-Döviz v1.01 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gbg TC-Döviz v1.01 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI:

Program TÜRKİYE CUMHURİYETİ MERKEZ BANKASI’nın Internet üzerinden yayınladığı kurları otomatik olarak size gösteren bir modüldür. Herhangi bir kuruluşu bulunmamaktadır. Dolayısıyla sadece exe dosyayı çalıştırarak programı kullanabilirsiniz. Bunun için Internet bağlantınız olması yeterlidir. Bunun dışında yine Merkez Bankası sitesinde tarihi değiştirerek geçmiş bir döneme ait döviz kurlarınıda getirebilirsiniz. Tarih alanında noktalama yapmadan yani 02022006 gibi yazarak veya mouse’un sol tuşu ile takvim penceresini açıp buradan seçerek tarihi düzenleyebilirsiniz. Bu işlemden sistem otomatik olarak Merkez Bankasına bağlanacak ve kurları ekrana getirecektir. Burada gösterilen kurları EXCEL’e aktarabilir veya direk olarak yazıcı fax vs gibi yerlere gönderebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver