Ücretsiz İndir FullShot 9.5.0.3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FullShot 9.5.0.3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FullShot 9.5.0.3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FullShot ekran yakalama yazılımı Windows resimleriyle çalışmakta olan tüm kullanıcılar için dizayn edilmiş bir program. Ekran görüntülerini bir çok çeşitli yol ile kaydedebileceğiniz bu yazılımla, bu erkran görüntülerine notlar ekleyebilir ve çıkartabilirsiniz yada çalışmak istediğiniz diğer grafik programlarına aktarabilirsiniz.

Fullshot yazılım kitapçıkları, alıştırma materyelleri, sunumlar, market broşürleri, bilgisayar kitapları, magazin, konferans el kitapları, renkli slaytlar, web sayfaları ve posterler hazırlayan kullanıcılar için esaslı bir ekran yakalama aracı.

 

FullShot geniş çapta resim formatlarını desteklemekte: BMP, CUR, DIB, EPS, GIF, ICO, JPEG, PCD, PCT, PCX, PNG, PSD, RAS, RLE, TGA, TIFF, WMF, ve WPG düzenlenmiş veya düzenlenmemiş yakalanmış ekran görüntülerini çıkarmak için. Windows Vista uyumlu olan bu yazılım gerçekten ihtiyacı olanlar için çok verimli.

Versiyon 9.5.0.3 ile belirtilmemiş güncellemeler, eklemeler ve hata düzeltmeleri yapılmıştır. may include unspecified updates, enhancements, or bug fixes.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver