Ücretsiz İndir FTP Now 2.6.59 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FTP Now 2.6.59 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FTP Now 2.6.59 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FTP Now çok amaçlı bir FTP programı. Windows gezginini andıran görünümü ile sizlere sanki bilgisayarınız üzerinde dosya transfer işlemi yapıyormuş hissini yaşatıyor. İsterseniz web web sayfalarını veya resimleri upload ederken, müzik veya yazılımları download ederken, veya bilgisayarınız ile herhangi bir FTP sunucusu arasında dosya transfer ederken, FTP Now sizler için bütün bu işlerde yanınızda olucak. Hem yeni başlıyanlara hemde profesyonellere hitap eden yapısıyla çok kullanışlı olan bu program diğer FTP yazılımlarına çok büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En ana özelliklerinden FTP sırasında ister yükleme ister indirme işleminde tamamen sürükle bırak desteği sağlıyor, klasörlerin tamamını transfer edebilme özelliği, tamamen kişiselleştirebilir arayüz, cern proxy desteği, FTP dosyalarını sık kullanılar halinde saklama seçeneği, bağlantı sihirbazı, indirme ve yüklemeler için yarıdı kalan işlemleri devam ettirebilme seçeneği, otomatik olarak keep-alive komutunu gönderme yeteneği, Windows XP tema desteği, site yöneticisi, ve limitsiz ücretsiz teknik destek. Son olarak Vista desteğide eklenen program yeni dosya yöneticiniz olmak için aday.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver