Ücretsiz İndir Free NaturalReader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Free NaturalReader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free NaturalReader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NaturalReader 6.5 yazılımı profesyonel bir metin okuma aracıdır. Yazdığınız metinleri direkt olarak sesli sözcüklere dönüştüren bu güzel yazılımda bir çok ses seçeneği de bulunuyor. Yani hep aynı ses ile dinlemek zorunda değilsiniz. Ne yazarsanız yazın okuyabilen bu güzel ve başarılı program ile artık okuyarak kaybedeceğiniz zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Doğal bir insan sesi size yazdığınız veya okunmasını istediğiniz metinleri okurken hiç de rahatsız olmayacaksınız. Program açıkken Control ve F9 tuşlarına basmanız ve okunmasını istediğiniz metini seçmeniz yeterlidir. Internet Explorer‘da da bu özelliği kullanarak istediğiniz metni okutabilirsiniz. Ayrıca MS Word, PowerPoint ve Outlook Programlarında da kullanılabilecek bu güzel ve kullanımı kolay program ile artık işlerinizi çok daha hızlı halledebilirsiniz. İstediğiniz siteden haberleri dinleyebilir, sitelerin bilgilerini alabilir, Word dökümanlarını dinleyebilir veya emaillarınızı sesli olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu güzel program ile istediğiniz metinleri wav veya mp3 formatına dönüştürme imkanına da sahipsiniz. Böylece ister Cd’ye yazdırırsınız isterseniz de taşınabilir mp çalarınızda yolda otobüste araba istediğiniz heryerde dinleyebilirsiniz.

6.5 versiyonu Windows Vista, Office 2007 uyumludur.

Programın kullanımı ile ilgili 3 MB’lık bir flash demoyu yüklemek isterseniz buraya tıklayınız.

Ayrıca diğer sesleri de duymak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Ve bu dinlediğiniz sesleri satın almak ve programı daha profesyonel şekilde kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver