Ücretsiz İndir Free Internet TV 6.3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Free Internet TV 6.3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Internet TV 6.3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Internet TV programı internet üzerinden televizyon izlemenize yarayan ve size dünya üzerindeki günlük ve canlı yayın yapan 1800 kanalı izleme olanağı tanıyan bir program. TV kartına ihtiyaç duymadan internet bağlantısını kullnarak televizyonlardaki yayını bilgisayarınıza getiren bu yazılım ister düşük internet hızına sahip olun ister yüksek size kaliteli ses ve görüntü sağlıyor.

İsterseniz program üzerinden izleyebildiğiniz kanalları tam ekran olarak izleme özelliğide programda bulunuyor. Hiçbir kayıt gereksinimi istemeyen bu yazılım ücretli. Fakat deneme süresi içerisinde program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsini. Alternatif programlara, dil öğrenmeye, yabancı kültürlere, eğlence veya haberlere ilgi duyuyorsanız bu program sizin için güzel bir seçim.

Yeniden dizayn edilmiş arayüzü ve TV istasyonu filtreleme (Filter TV Stations) özelliği eklenen programın son sürümü 6.3 ile 20 kanal daha eklenmiş bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver