Ücretsiz İndir Foto Arşiv 2004 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Foto Arşiv 2004 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Foto Arşiv 2004 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticinin Açıklaması:

Bu program Jandarma Asayiş Birimleri ve Asayiş göreviyle uğraşan diğer koluk kuvvetlerin işlenilen suçlarda suçluya ait olan ön ve yan cephelerden çakilmiş olan fotoğrafları ile, suç yerinde çekilen delillere ait olay yeri negatif filmlerini (fotoğraflarını) işlenilen suçla ilişkilendirilerek bir veri havusu şekline getirilip istenildiğinde bu bilgilere ayrıntılı bir şekilde sorgulama yapılarak ulaşılmasını sağlamaktadır.Ayrıca bu suççlarda şüpheli veya suçlulara ait kimlik bilgilerinin tutulmasını sağlamaktadır..Programın rapor bölümü Bulunmaktadır.Programda ayrıntılı sorgulama yapılarak rapor almak mümkün olmaktadır.1. TANIMLAMALAR

a.)OLAY ADI

GİRİLECEK OLAN SUÇLARIN İSİMLERİ BURADA SABİT OLARAK TANIMLANIP GİRİŞ FORMU İÇERİSİNDE SEÇİLEREK KULLANILMAKTADIR.

b.) ÜLKE-ŞEHİRGİRİLECEK OLAN SUÇ YERLERİNİN ÜLKE VE ŞEHİR İSİMLERİ BURADA SABİT OLARAK TANIMLANIP GİRİŞ FORMU İÇERİSİNDE SEÇİLEREK KULLANILMAKTADIR.

c.) MAHALLE-KÖYGİRİLECEK OLAN SUÇ YERLERİNİN MAHALLE VE KÖY İSİMLERİ BURADA SABİT OLARAK TANIMLANIP GİRİŞ FORMU İÇERİSİNDE SEÇİLEREK KULLANILMAKTADIR.

2. VERİTABANI

a-)ONARIMKULLANMIŞ OLDUĞUMUZ PROGRAM BİLGİLERİNİ VERİTABANI ÜZERİNDE TUTTUĞU İÇİN ZAMANLA PROGRAM ÜZERİNDE YAPILAN YANLIŞ GİRİŞLER SONUCUNDA SİLİNEN KAYITLARIN TAM OLARAK VERİTABANI TARAFINDAN SİLİNMEDİĞİ İÇİN ARADA BİR VERİTABANININ ONARILARAK BU SİLİNMİŞ OLAN KAYITLARIN VERİTABANINDAN ATILMASINI SAĞLAMAKTA VE VERİTABANIN ONARIMINI YAPMAKTADIR.

b-)YEDEKLEMEPROGRAMDA VERİTABANINI GÜNLÜK YEDEĞİ ALINARAK VERİTABANINDA HERHANGİ ARIZA DURUMUNDA VEYA VERİTABANININ YENİ YAPILAN KURULUMLARA TAŞIMASINI SAĞLAMAK MÜMKÜNDÜR.

c-)GERİ YÜKLEMEPROGRAMDA VERİTABANININ (YAPILAN VERİTABANI YEDEKLEMELERİNDEN) İSTENİLEN TARİHE GERİ DÖNMESİNİ SAĞLAMAKTADIR.

3. GİRİŞa-)FOTOĞRAF KAYITSUÇLU VE ŞÜPHELİLERE AİT ÖN VE YAN CEPHEDEN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARIN KAYDINI TUTMAKTADIR.

b-)NEGATİF FİLM KAYITSUÇ YERİNDE BULUNAN DELİLLERE VE SUÇ YERİNİN FOTOĞRAFLARINA AİT KAYITLARI SUÇLA İLİŞKİLENDİREREK TUTMAKTADIR.

c-)SUÇLU KİMLİK BİLGİLERİSUÇLU VE ŞÜPHELİLERE AİT KİMLİK BİLGİLERİNİ TUTMAKTADIR.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver