Ücretsiz İndir Football Manager 2007 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Football Manager 2007 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Football Manager 2007 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pilot Kulüpler: Football Manager 2007’ye damgasını vuran yeni özellik. Sports Interactive’in forumlarında oyun tutkunlarının en çok istediği kulüplerin pilot kulüpleri olmalı özelliği geri çevrilmedi. Bu yeni özellik tüm yönleri ile gerçek yaşamda umduğunuzu kapsayarak çalışmakta. Kulübünüzü yapılandırabileceksiniz, ufak takımlar ile anlaşacaksınız. Ufak kulüpler kiralık oyuncuları büyük kulüplerden alır veya büyük kulüpler genç yıldızlarının maç tecrübelerini kiralık gittiği kulüpte arttırması için kulüp ararlar. Artık bu imkan FM 2007 ile bizlere sunuluyor. Kulüplerin oyuncuları üzerinde ilk seçeneğe sahip olacaksınız. Pilot takım ilişkileri her bir sezon öncesi yönetiminiz tarafından hazırladıkları listede size basit bir biçimde sorulacak ve buradan seçim yapacaksınız.Geliştirilen Alt Yapı:Tamamen yenilenmiş alt yapı sistemini göreceksiniz. Her takımın alt yapı kadroları, geliştirmesi için eksiksiz olarak oyunda yer alacak ve bu uzun zamanlı oyunlarda yeni isimlerin oyuna katılması için çok iyi olacak.Kullanıcı Dostluğu:Football Manager 2007 sizlere yeni kolay kullanabileceğiniz bir tema kazandırıyor. Başından sonuna kadar yardım bölümleri ile kendinizi geliştirebileceğiniz özelliğe sahip olacak. Asistan Menajerleriniz ve Gözlemcilerinizden daha iyi yararlanabileceksiniz ve aynı zamanda daha fazla medya, çoklu tartışma seçenekleri, tüm bu eklentiler Sports Interactive oyunlarının en kullanıcı dostu özelliğini taşımakta.Geliştirilen Gözlemci Sistemi:Gözlemci Sistemi (Scout System) tamamen yenilendi. Oyuncular hakkında daha fazla bilgi alabileceksiniz. Aynı zamanda daha gerçekçi oyuncu izleme method sistemi olacak. Bu sistem gözlemcilerin futbol oyuncuları üzerinde bilgi birikimlerinin gelişmesine ve gözlemleme kabiliyetlerinin artmasına imkan tanıyacak şekilde olacak. Artık gözlemcilerimizin kalitesinden söz edebileceğiz.Oyuncu Etkileşimi:Dünyadaki bir medya yoluyla herhangi bir oyuncula artık iletişime geçebileceksiniz. Oyuncu etkileşimi diğer takımların yıldızları ile bağlantı kurmanızı, görmenizi ve isterseniz baskı altına almanıza imkan tanıyacak. Etkileyici bir menajer medyayı motivasyon aracı olarak kullanmalı. Niçin kendi oyuncularınızı farklı methodlarla methed miyoruz? veya kaybettikler formları için onları bu yöntemle uyar mıyoruz? İşte artık bu oyuncu etkileşimi geliştirilmiş bir biçimde Fm2007’de.Takım Konuşmaları:Artık takımınızla konuşurken daha çeşitli yönlemtemlerde eklendi, SI, ilk ve ikinci yarıda ki takım konuşmalarında çeşitli yapılandırma için çok çalıştı, Sadece bu değil, maç öncesi takım konuşmaları takımlar mücadeleye çıkmadan önce yapılabilecek.

Minimum Sistem Gereksinimleri:Pentium 3 veya dengi AMD işlemci, 128 MB RAM, 32 bit Renk destekli Ekran kartı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver