Ücretsiz İndir FM 2006 Türkçe Yama Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FM 2006 Türkçe Yama Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FM 2006 Türkçe Yama isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üreticiden Yama Tanıtımı…Siigames’in Football Manager oyunlarının Türkiye Resmi Araştırma Sitesi olan Turksportal’ın FM 2006 için yaptığı ilk Türkçe yama. Bu versiyon ile: Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getirildi. FM 2005’den kalan bir çok İngilizce Türkçeleştirildi. FM 2005’den kalan birçok cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenlendi. FM 2005’de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştirildi. Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştirildi. Eskiden data ile oynanarak düzenlenen ingilizce kelimeler artık ayrıca database yüklemenize gerek kalmadan Türkçe FM 2006 v1.0 ile Türkçeleştirildi (Ülke isimleri, lig isimleri, vb.) Spiker Türkçeleştirildi.

Program Kurulum:İndirdiğiniz programı istediğiniz yere kurabilirsiniz. Ardından programı çalıştırıp ayarlardan oyunun kurulu olduğu klasörün ana dizinini gösterin (fm.exe nin içinde olduğu klasör)

FM klasörü içerisinde fm.exe olmadığı taktirde oyun çalışmaz. Menulerin Türkçe olması için data klasöründeki cache klasörünü siliniz. (Daha önce oynadığınız menuler burada hızlı ekran geçişleri için saklanıyor ve menuler İngilizce olarak kalmış durumda, silmezseniz Türkçe haberleri alırsınız fakat menuleri Türkçeleştiremezsiniz.) Panel ayarlarından her açılışta tamponlanmış veriyi temizle seçeneğini aktif yaptığınızda panele her girişinizde ilgili dosyalar silinecektir.

Programı çalıştırırken veya kullanım anında DLL hatası alırsanız. Lütfen Vb Run time dosyalarını kurunuz veya forumlarımızda teknik sorunlar başlığını inceleyiniz.

Önemli: Oyundaki Türkçeleştirmeler veya programdan doğan sorunlar için http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=25 adresinden yamanın yapımcılarından yardım alabilirsiniz.

Editör bu programı ekspres yöntem ile eklemiştir. Bu nedenle programın açıklaması yetersiz bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver