Ücretsiz İndir FlexMail Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FlexMail Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FlexMail isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FlexMail kullanıcılarına HTML E-posta desteği sağlamasanın yanında güvenlik konusunda Pocket Outlook’u geride bırakmış gözüküyor. Çünkü SSL şifrelemesi ve SOCK Proxy desteği standart olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Programın hazır e-posta ayarlarında Gmail,Yahoo,AOL gibi e-posta hizmeti sunan sağlayıcılar ve standart POP3/IMAP4 hesap ayarları bulunuyor. FlexMail‘in çok rahat gerçekleştirdiği işlemlerden bir tanesine çok sayıda e-posta hesabıyla hiç bir problem ve hız sorunu yaşamadan işlemleri yapabilmesi ve e-postalarınızı yerel sunucunuzda ki belirlemiş olduğunuz bir klasör ile eşitlenmiş durumda tutması.

Ayrıca programla sık kullandığınız özelliklere klavyeden bir tuşu kısayol olarak atama,önceden dizinleyerek hızlı bir şekilde e-posta araması,Internet Explorer’daki adres tamamlama benzeri önceden kullanılan e-posta adreslerini otomatik tamamlama,gönder/al için e-posta kuralları oluşturabilme,her e-posta hesabı için ayrı uyarı şekli ve tonu gibi bir çok özellik programın içerisinde mevcut bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver