Ücretsiz İndir FlashClean 3.2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

FlashClean 3.2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FlashClean 3.2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FlashClean ile bilgisayarınızdaki internetle alakalı olan bütün içeriği silebilirsiniz.Kayıt dosyalarını,çerezleri,boş dosya uzantılarını ve daha birçok sisteminizde yer kaplayan sistem dosyalarını rahatlıkla silebilir bilgisayarınızı hızlandırabilirsiniz.

 

Yazılımın özellikleri;

Windows’tan, internet tarayıcısından ve uygulamalardan kalan internet atıklarını temizleme. Silme işlemi bittikten sonra test etme. Takvimle planlayarak sitenilen gün ve saatte silim işlemini gerçekleştirme. Basit ve etkili arayüz Belirlediğiniz çerezler için koruma Temizlik işlemini arkaplanda yapabilme. Belirlenen dosyaları ve kayıt girişlerini silmek için özelleştirilebilir yapı Eklentilerle zenginletirilebilme . Hafıza etkilemesi ve kendi kendini kaldırma yeteneği.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver