Ücretsiz İndir Firmatik Saat Ajanda Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Firmatik Saat Ajanda Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Firmatik Saat Ajanda isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program ile istediğiniz zaman için alarm kurabilir, Ajandayı özelliği ile günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres defterini kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.Bu programda saat programı ara yüzü geliştirildi.Ayarlar seçeneği genişletildi.Alarm seçenekleri arttırıldı.

 

Ek özellikleri:

Herhangi bir güne notunuz var ise o gün size uyarı verir. Ajandaya bilgi yazmak için Ana bölümdeki takvimde ilgili tarihi çift tıklamanız yeterli olur. Not olup olmadığını görmek için ilgili tarihe tek tıklayın.Bilgisayarınızı kapatmak için istediğiniz saate ayarlayabiliyorsunuz.Sizi uyarması için alarm ve ajanda kurulumuna istediğiniz bir ses dosyasını kullanabiliyorsunuz.Menü seçeneklerinin alt bölümüne isteğinize göre uygun not düşebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver