Ücretsiz İndir File Renamer Basic 4.0.3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

File Renamer Basic 4.0.3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda File Renamer Basic 4.0.3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

File Renamer kullanımı oldukça kolay bir dosya adı değiştirme programıdır. Geniş ve bol seçenekli menüsü ile resimli gösterim özelliği de kullanarak dosyalarınızın adını değiştirebilir ve böylece çok daha düzgün ve güzel görünümlü arşivler yaratabilirsiniz. ID3v1 ve ID3v2 tagları ile mp3‘lerinizi yeniden adlandırabilir ve dosyalarınıza tag ekleyebilirsiniz. Yeniden adlandırma yaparken numara, yazı karakteri, dosya filtreleri kullanabilirsiniz. Alt veya üst karakterleri silebilir belirlediğiniz taglara sahip dosyaların isimlerinden bu tagları silebilirsiniz.

Program 3 farklı yazılımdan oluşmakta. TAMindir‘de sunulan ücretsiz sürümüdür. Diğer sürümlerde daha fazla seçenek olup küçük bir ücret karşılığında daha profesyonel işlemler yapabilirsiniz.

Özellikler: 

File Renamer yazılımı son dizayn teknolojisi ile üretilmiş bir konsept kullanmaktadır.File Renamer Basic ve Deluxe sürümlerinde istediğiniz temayı kullanarak da çalışabilirsiniz.File Renamer Basic ve Deluxe bir yükleme barı ile büyük bir arşiv yüklerken veya fotoğraf yüklerken size ne kadar zamanı kaldığını gösterir.File Renamer Basic ve Deluxe ile Mp3 listelerinizi yeniden adlandırabilirsiniz.File Renamer Basic ve Deluxe size ID3v1 ID3v2 taglarını düzenleme imkanı da var.

Özellikleri ekran görüntüleri ile daha net anlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver